Meny
Velg avdeling Forside
Besøksadresse Einar Lundbys vei 7 3370 Vikersund
Postadresse Badeveien 287 3370 Vikersund Telefon: tlf:32749800.Mob:91162785 Send oss e-post
Redaktør: Vebjørn Braathen
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<august 2020><<
august 2020
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Feriestengt i uke 28, 29 og 30
09.07.2018 kl 00:00
00
dager
:
00
timer
:
00
min
:
00
sec
Ja
Personalet

Personalet i Kilden er sammensveiset gjeng - hvor 50% av de ansatte er barnehagelærere og 50% fagarbeidere/assistenter.  

De fleste har jobbet i mange år, og det gjør at vi kjenner hverandre godt.

Vi følger bemanningsnormen og setter alltid inn vikarer ved behov. Ved pedagogenes ubundne tid settes det også inn personell slik at vi i praksis aldri er underbemannet.


Vebjørn Braathen
Styrer
91162785
vebjorn.braathen@modum-bad.no (Send)
Gro Anett Modøl
Pedagogisk leder
32749798
GroAnett.Modol@modum-bad.no (Send)
Ingvild Martinsen
Pedagogisk leder
32749799
Ingvild.martinsen@modum-bad.no (Send)
Heidi Lindal Jensen
Pedagogisk leder
32749798
Heidi.Jensen@modum-bad.no (Send)
Hilde Bjølgerud
Fagarbeider
32749799
Hilde:Bjolgerud@modum-bad.no (Send)
Elisabeth Nærland
Assistent
32749798
Elisabeth.Naerland@modum-bad.no (Send)
Guri Glesne
Assistent
32749799
Guri.Glesne@modum-bad.no (Send)
Marianne Rowley
Fagarbeider
32749799
Marianne.Rowley@modum-bad.no (Send)
Elisabeth Bjølgerud Haugen
Assistent
32749798
Tone Dahlseng
Renholder
32749800
Tone.Dahlseng@modum-bad.no (Send)
Gunn Johansen
Barne og ungdomsarbeider
32749798
Øyvind Nordbø
Tilkallingsvikar